Destekçilerimiz

İnanılmaz fikirleri tüm dünyaya yaymamızda her daim yanımızda olan destekçilerimiz.

ANA SPONSOR

% 100 yerli sermayeye ve insan gücüne sahip bir Türk Markası, ülkemizin stratejik ve kritik öneme sahip altyapı ve üstyapı tesislerinin, kurum ve kuruluşların, tek bir kaynaktan çeşitli hizmet çözümlerini azami düzeyde sağlayan ve bu topraklardan çıkan bir dünya markası.

GÜMÜŞ SPONSOR

TURMAKS hızlı konuşlandırabilir, sivil ve askeri, sağlık ve diğer amaçlı seyyar çözümlerde lider ve yenilikçi bir firma olarak sektörde yerini almaktadır. Proje, tasarım, imalat, inşaat, mühendislik alanlarında yıllar içinde kazanılan birikimini Mobil Sistem Çözümleri üzerine yoğunlaştırmıştır.

BRONZ SPONSOR

Kamu ve özel sektörde pek çok ulusal ve uluslararası saygın iş ortağına, marka değerlerinin ve kurumsal kapasitelerinin geliştirilmesi amacıyla, Bilgi Teknolojisi, İstatistik ve Veri Madenciliği alanlarında özel çözümlerle birlikte proje yönetimi, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

BRONZ SPONSOR

SCADA/IIoT Uygulamaları Geliştirme Platformu

MODA SPONSORU

MÜTEKS iş ve günvelik kıyafetleri sektöründe Ankara'nın ve Türkiye'nin en önde gelen markalarından biridir.

DAİMİ DESTEKÇİ

"Daha ileriye, en iyiye" sloganı ile 54 senedir Türk ilminin merkezlerinden biri olan üniversitemiz, tüm etkinlik süreçlerindeki daimi destekçimizdir.